Baby Nellys Kojenecké polodupačky Monkey proužky/sv. šedý

Vel. 62, Baby Nellys, barva: proužky/sv. šedý melírek Bavlněné polodupačky. Kvalitní přírodní materiál, příjemný a měkký na omak zaručuje Vašemu děťátku pohodlí po celý den...
Doprava 59 Kč,Do týdne

Barva
šedé

• Material
    • Pasovka

Super materiál. Máme i polodupky od jiného prodejce,ale stejně jsem se pro další vracela sem neb jiné byly z dost slabého materiálu a byla slabší pasovka a to se mi nelibilo. Zde u všech polodupacek co jsem zakoupila,tak jsem byla spokojená s materiálem i s vysokou pasovskou! Doporučuji!
    Tyhle jsem ji kupovala později i ve větším ☺️

Kvalita,rychlost doručení zboží,doporučuji

• , zakoupeno v www.mamitati.cz

• Velmi příjemný materiál, pružný v pase a elastický, poroste s dítětem.

Barva
šedé

Vel. 62, Baby Nellys, barva: proužky/sv. šedý melírek

Bavlněné polodupačky.

Široký pás miminko netlačí na bříšku - pohodlné.

Polodupačky jsou vyrobené z atestované kvalitní česané bavlny. 1. Jakost.

Rozměry:

Vel. 56 délka - 29 cm, šířka (bez natažení) - 15 cm.

Vel. 62 délka - 34 cm, šířka (bez natažení) - 15,5 cm.

Vel. 68 délka - 40 cm, šířka (bez natažení) - 17 cm.

Vel. 74 délka - 42 cm, šířka (bez natažení) - 17,5 cm.

Vel. 80 délka - 44 cm, šířka (bez natažení) - 19,5 cm.

Vel. 86 délka - 48 cm, šířka (bez natažení) - 20 cm.

Uvedené rozměry se mohou minimálně lišit +-0,5 - 1,5 cm.

• Material
    • Pasovka

Tyhle jsem ji kupovala později i ve větším ☺️

Kvalita,rychlost doručení zboží,doporučuji

• , zakoupeno v www.mamitati.cz

• Velmi příjemný materiál, pružný v pase a elastický, poroste s dítětem.

pěkné :-)

• Příjemný materiál